Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

Zatamnjena stakla vs. ZOBS

folija folije tamna stakla zakon zobs

• Please log in to reply
222 replies to this topic

#221 MikSa

MikSa

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 2168 posts
  • LocationZvezdara
  • TOYOTA COROLLA GTI AE92 4AGE REDTOP SMALLPORT

Posted 22 January 2016 - 20:56

Kakav olos i sljam,zbog par indianaca koj se nemogu dogovoriti sad ispastaju svi sa j..  folijama,ovo samo u srbiji moze i nigde drugde :angry:

Inace Bauk011 evo detaljno,mada sam ovo vec objavio 

http://www.polovniau...-polovnjaka.php

#222 VladaR

VladaR

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 22 posts

Posted 08 February 2016 - 10:39

Posle mesec dana cekanja, zvanja, pisanja, potezanja za rukav svih kojih sam se setio, nerviranja, konacno sam dobio uveenje i produzio registraciju.

Pregled troskova (potroseno vreme i nerve ne mogu da izracunam):

FOLIJE                   TNG      

Ugradnja                    13.475,00 Din.    68.600,00 Din.      

Toyota saglasnost       3.000,00 Din.     NIje potrebno!?      

AMSS CMV ispitivanje 2.400,00 Din.       6.000,00 Din.      

ABS                             3.300,00 Din.       3.300,00 Din.      

UKUPNO                    22.175,00 Din.     77.900,00 Din.      100.075,00 Din.              

Inace, ispitivanje folija AMSS naplacuje 4800 dinara, ali ako radis to uz neku drugu uslugu (ovog puta je to bilo ispitivanje TNG uredjaja) cena je 2400.

Naravno, mora i tehnicki pregled da se odradi, 1500 dinara.

Ispitivanje i tehnicki pregled sam zavrsio u AMSS CMV  Zrenjaninski put 114, relativno brzo je sve bilo gotovo.

Uverenje se podize u AMSS Poenkareova 18, ali prethodno mora cuvena agencija za bezbednost saobracaja da to odobri.

Mesec dana sam cekao da oni dobiju direktora, jer nemaju drugo ovlasceno lice da potpise. Ovo necu da komentarisem, uhapsice me ako izgovorim ono sto mislim.

Na kraju, sva ovlascenja stampa AMSS sa faksimilom direktora ABS-a, sto ce reci da taj novi direktor nikada nije ni video nijedno uverenje.

P. S. ko se odluci za ovo planinarenje, svu pairologiju (sertifikate ugradjene opreme i opisan i overen proces rada) mora da dobije od servisa gde je ugradio folije, TNG, ...

#223 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 08 February 2016 - 11:42

Muke nase sa ovim.......sebe vidim u 50% ovoga

ali da su poceli da falsifikuju potpis direktora.....Za to im svaka cast...ili to rade samo u hitnim slucajevima kao kod tebe??

Also tagged with one or more of these keywords: folija, folije, tamna, stakla, zakon, zobs

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users