Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

TcS i EURO PETROL benziske stanice

euro petrol gorivo benzin povoljno popust pogodnost dizel toyota klub club

• Please log in to reply
94 replies to this topic

#21 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj
  • Carina E 1.6 AT190 & Corolla 1.3 E100

Posted 13 December 2012 - 17:46

Khm khm... Vidim ja da se ovde nešto čudno dešava! Da nije neka maĐija?! Znam samo da se sa Milošem više nikad neću kladiti, ubeđivati da nešto ne može,... već me sad skupo košta. :lol:

#22 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 13 December 2012 - 20:40

Ja sam cuo da u Corollu moze klima :D :D :D :D

#23 markobor2

markobor2

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 28 posts
  • LocationBor
  • Toyota corolla xl

Posted 13 December 2012 - 21:16

ee ovo je prava stvar....

#24 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 17 December 2012 - 16:52

Update od danas

Pala cena benz sa karticom na 144 a plin otisao na 83

#25 salezli

salezli

gen. puk. 63. padobranska brigada

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1200 posts
  • LocationNovi Beograd, 63.(padobranski) blok
  • baby Celica T230 - al' kurata

Posted 17 December 2012 - 18:31

jos jedan update od pre par minuta, negativan.
Na "Euro Petrol-u" na uglu Jurija Gagarina i Ivana Ribara, preko puta 45 bloka, pojma nemaju ni o kakvom Toyota Clubu Srbia, jos manje za popust vezano za clanove istog, pa ko ima "moci" nek se potrudi da saznaju. Sreca, napravio sam stih probu sa tankovanjem za 1000 dingi, jer mi niko od vas nije konkretno odgovorio od kada je moguce poceti koristiti ovu pogodnost, tako da je "steta" zanemarljiva, mada kako je vreme doslo... :-

#26 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj

Posted 17 December 2012 - 19:16

@ Salezli - Nešto tu nije kako treba, jer ako je Liftman uspeo, verujem, bez problema da prođe sa karticom, zašto ne bi mogao i ti... Verujem da su tu radnici malo "neobavešteni", pa bi trebalo da nekpo obavesti nadređene...

@ Liftman - nisi napisao na kojoj pumpi si sipao, u koliko sati i koju količinu,na kojoj točilici, koliko je radnika bilo, razvrstano po godištu i polu,... Mislim, daj se malo uozbilji! :P :D

#27 Mr Nebojša

Mr Nebojša

TcS Team

• Validating
  • PipPipPip
  • 2981 posts
  • LocationČačak
  • GT86 & Celica GT4

Posted 17 December 2012 - 19:33

Popust ne može da se ostvari bez TOYOTA club Serbia - Euro petrol klupske kartice.

Molim vas, pročitajte prvi post ove teme ponovo, poslednja rečenica kaže da kartice tek treba da se podele.

Ko je nestrpljiv može mu biti poslato brzom poštom, ili da sačeka mini skup.

#28 salezli

salezli

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1200 posts

Posted 17 December 2012 - 22:26

@ Liftman - sa kojom karticom si uspeo da dobijes popust?

@ Nasud - da, bas to i rekoh, verujem da se radi o neobavestenosti, a obzirom da su ozbiljne firme u pitanju, a ne pojedine politicke partije, mislim da "neobavestenosti" nema mesta na tudj racun.
Ako si "opasku" Liftmanu uputio zbog mog posta nacickanog detaljima, upravo i jeste takav, da ako neko od nasih i treba da im ukaze, podvuce, podseti ih ili obavesti, zna o kojoj se pumpi radi. Sorry.

@ Mr Nebojsa - procitah prvi post po ko zna koji put, i tek mi sad nije jasno, verovatno nesto ne razumem kako treba-
"Dovoljno je samo TcS ID karticu dati na uvid, dok TOYOTA CLUB SERBIA - EURO PETROL klub karticom će se popusti ostvarivati provlačenjem kroz aparat."
Iz ovog zakljucih da je dovoljno prikazati ID karticu(pod uslovom da je to ona koju dobijamo uclanjenjem), i da ce to biti tretirano jednako, kao da smo provukli tu ocekivanu "slide threw" karticu. A naravno da sam shvatio ono sto je jasno napisano-da ce se "prave" kartice naknadno podeliti.
E sad, ne radi se toliko o nestrpljivosti, koliko o "ustedeti sto vise", jer gorivo sipamo, pa sipamo, a cekati do proleca, ili sledeceg skupa, koji zbog ovakvog vremena ko zna kad ce biti, je odlaganje pocetka "stednje".

Ako i dalje nesto ne kapiram kako treba, a neko od vas uoci sta, molim vas da mi kao Teletabisu objasnite stavku po stavku. Unapred zahvalan na ozbilnjosti. :angry:

#29 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 17 December 2012 - 23:17

Aj pokusacu da malo ja pomognem ali samo da se ne izjalovi moja pomoc kao prosli put.

Da bi ostvario popust na EURO Petrol pumpama, potrebno je imati onu zelenu njihovu karticu a clansku kartu TcS-a dati samo na uvid na kasi (a najverovatnije nece ni traziti vec samo da imas tu zelenu euro petrol karticu)

Ti si verovatno pokazao samo clansku kartu i oni te pogledali belo. Na svakoj njihovoj pumpi najmanjoj i najvecoj u Bg ili NS ili Su znaju za tu karticu i prilikom placanja je samo das ona provuce kroz kasu smanjiti se racun, kazu hvala lepo...and come again :)

Mozdda je trebalo posle prvog posta da se napise :

PRIJAVA ZA EURO Petrol KARTICU:
1.
2.
3.
.
.
.

jer mozda neko ne zeli pa bzv da se stampaju kartice ko nece

#30 Mr Nebojša

Mr Nebojša

TcS Team

• Validating
  • PipPipPip
  • 2981 posts
  • LocationČačak
  • GT86 & Celica GT4

Posted 17 December 2012 - 23:34

"Dovoljno je samo TcS ID karticu dati na uvid, dok TOYOTA CLUB SERBIA - EURO PETROL klub karticom će se popusti ostvarivati provlačenjem kroz aparat."
Iz ovog zakljucih da je dovoljno prikazati ID karticu(pod uslovom da je to ona koju dobijamo uclanjenjem), i da ce to biti tretirano jednako, kao da smo provukli tu ocekivanu "slide threw" karticu. A naravno da sam shvatio ono sto je jasno napisano-da ce se "prave" kartice naknadno podeliti.

Ne znam zašto kažeš "prave" kartice? Pravu TcS ID karticu već imaš i sa njom ostvaruješ popuste i pogodnosti kod svih firmi sa kojima je TcS sklopio saradnju, a to važi i za Euro Petrol benziske stanice. Jedini razlog zašto se dobijaju dodatne Euro Petrol zelene kartice je taj da bi mogli ostvartiti popust na licu mesta provačenjem kroz aparat.

Kako god želite, napisao sam da se Euro Petrol kartice mogu poslati brzom poštom. Inače svaki TcS član dobija Euro Petrol klub karticu. ID na TcS kartici je identičan ID na Euro Petrol klub kartici.

#31 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj

Posted 18 December 2012 - 00:12

Ako si "opasku" Liftmanu uputio zbog mog posta nacickanog detaljima, upravo i jeste takav, da ako neko od nasih i treba da im ukaze, podvuce, podseti ih ili obavesti, zna o kojoj se pumpi radi. Sorry.

Nikako na tvoj račun! Liftman i ja se znamo dugo i nije nam strano da se tovarimo glupostima, kako preko foruma, tako i na skupovima. A i nisam ti ja u tom podyebačkom fazonu, osim ako neko stvarno ne zasluži, ali to je već neka druga priča.

#32 salezli

salezli

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1200 posts

Posted 18 December 2012 - 00:41

uffffff... veliko hvala Liftmanu, Mr. Nebojsi, i Nasudu, na trudu, jes uzelo vremena, al se kockice sad slozise.

@ Liftman- sad kapiram, dobar predlog sa tvoje strane.

@ Mr Nebojsa - Izvini, nisi shvatio da sam izraz "prave" koristio, ne zapamtivsi pravi naziv te Euro Petrol zelene kartice, iskljucivo za te kartice. Daleko bilo da sam imao nameru da osporavam validnost i autohtonost TcS ID kartica, jer sam vec i ostvario i osetio pogodnosti koje pruzaju. Tebi, kao i vecini profesionalaca, je bilo jasno jer si imao pricu skockanu u glavi, a meni, palom s kruske, bas i nije, ali sad je sve u redu, nakon male prepiSke, nikako prepiRke, sve sam shvatio, i nisam skroz lud. :)
I da iskoristim priliku, izrazavam zelju i nestrpljenje da mi kartica bude poslata brzom postom, ukoliko je i slanje "for free", ako nije, koja je cena slanja. Takodje, korsitim priliku da se zahvalim na strpljenju i pomoci.

@ Nasud - O.k. na trenutak mi se ucinilo... I vidi- ja jesam paranoik, al mene stvarno i stalno prate... :(

#33 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj

Posted 06 February 2013 - 18:45

Sinoć upotrebljena kartica po prvi put... Plin jeftiniji za 1 din, što znači 76.9 iliti najjeftiniji u gradu, a pritom je i dobrog kvaliteta... :) Kartica se da na kasi, kasir je provuče kroz kasu i to je to. Ne znam da li je istina, ali sa više strana čuo da je gas rusko-ukrajinski, gorivo MOL (direktni uvoznici). Kako god, ja zadovoljan i gasom i evro BMB 95.

#34 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 06 February 2013 - 20:59

Gde si sipao...kod lakat krivine il BN?

#35 laci86

laci86

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 276 posts
  • LocationKovin
  • Toyota Corolla E90 XL

Posted 06 February 2013 - 21:52

Cekaj... 77 din/l plin? Nije greska?
Zadnji put sam na MOL-u platio oko 85 din/l, sto je bilo pre oko dve nedelje. Pojeftinio je od tada ili je Euro Petrol uvek tako povoljan (plus popust)?
Koja je cena benzina?

#36 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 06 February 2013 - 22:02

Europetrol je uvek bio 2-4 din jeftiniji nego bilo gde (ima i jeftinijih po okolini BG ali to nisu zvucna imena) i sa karticom dobijas jos 1.5 manje, sobzirom da je sada po gradu pao plin na 83, mozda ga i jeste platio 77

evo ti cene:
http://www.euro-petrol.com/

#37 tarantino

tarantino

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 533 posts
  • LocationSubotica
  • Corolla E12 1.6 VVTi

Posted 06 February 2013 - 22:09

Ja sam u SU, tankovao prekjuce, cena je bila cini mi se 83 imam EUROPETROL karticu za mene je cena bila 81. Tako da je 77 :good:

#38 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj

Posted 06 February 2013 - 22:20

@ Liftman - Lakat krivina. Inače je popust 1 din na plin, ali zna da bude i 1.5 (kad je bio preko 83 din). Među jeftinijim je Knez petrol, ali je cena ista kao i na Europetrolu - 77.9 (bez popusta).

@laci86 - nema greške, ali jeste pojeftinio u poslednjih nedelju dana. Za benzin ne znam, ali treba da se tankujem oko ponedeljka pa ću napisati sve... Da ne zaboravim - popust važi i za antifriz, ulja i tečnost za pranje stakla! :thumbup1:

#39 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 06 February 2013 - 22:27

Savet od mog komsije taxiste je da se ide na BN pumpu,

#40 laci86

laci86

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 276 posts
  • LocationKovin
  • Toyota Corolla E90 XL

Posted 06 February 2013 - 23:02

Zaista prijatno iznenađenje... :)

Also tagged with one or more of these keywords: euro petrol, gorivo, benzin, povoljno, popust, pogodnost, dizel, toyota, klub, club

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users