Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

TcS i JAPAN SHOP Co

japans shop japan shop co servis popust toyota obrada diskova automehanika autodijagnostika limarsko farbarski

• Please log in to reply
90 replies to this topic

#41 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 23 October 2014 - 19:58

Hvala na lepim rečima, drago nam je da ste zadovoljni uslugom u našem servisu :)
Samo bih htela da Vas zamolim da podelite svoje mišljenje i iskustvo sa obradom diskova, ako nije problem?

Možemo se pohvaliti novinom u servisu, a to je nova, savremenija mašina za obradu diskova, koja sa izuzetnom preciznoću obradi disk do savršenstva, sa minimalnim otpadom i 100% poravnanjem za maksimalno naleganje novih pločica.
Više nema potrebe za kupovinom novog seta, neki diskovi se mogu obraditi i do 5 puta u zavisnosti od kvaliteta i same vožnje.

Naravno, i na ovu uslugu 7možete ostvariti popust od 20%, kao članovi TCS! :)

Sve informacije možete dobiti na mail i dobro poznate telefone, kao i na našem web sajtu www.japanshop.rs gde možete pogledati postupak obrade diskova na samom vozilu, i slike PRE i POSLE :)

#42 ZESTONE

ZESTONE

Rookie

• Učlanjen
  • PipPip
  • 263 posts
  • LocationZemun
  • Toyota Yaris XP90 1.33 VVT-i 2011 1NR-FE

Posted 23 October 2014 - 21:42

Hocu, ali sam presao svega 15ak kilometara, od kada sam ih radio. Treba mi malo vise km da bih mogao da izvodim zakljucke.

#43 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 23 October 2014 - 21:45

Naravno :) To se podrazumeva :) Pozdrav!

#44 gazela341

gazela341

gazela341

• Učlanjen
  • Pip
  • 69 posts
  • LocationZemun
  • Toyota Corolla E120 1.4 vvt-i H SOL

Posted 24 October 2014 - 07:56

Poštovana Jelena/Japan Shop i drugari iz TcS,

kratki komentar i lični utisak nakon obrade prednjih i zadnjih diskova u japan Shopp-u(naravno, i ugradnja novih pločica):

Naime, moju Toyotu sam kupio polovinom aprila 2014. godine u viđenom stanju(kako to i ide za polovne automobile) i stanje automobila je bilo za ugovorenu cijenu korektno.No, od prve vožnje pažnju je privlačilo(htio ili ne) cviljenje pri svakom kočenju...prema prilikama, došao je red da se i to sredi i rješenje sam pronašao kod Japan Shop-a.

Prošli mjesec su uradili obradu zadnjih diskova i zamjena kočionih pločica...neprijatan zvuk cviljenja pri kočenju je odmah bio za ca 50% manji, tako da nije bilo dileme da je razlog bio u lošoj kvaliteti prethodnih pločica i zapuštenom disku.

Prethodne sedmice sam zakazao termin i za prednje diskove(sa zamjenom pločica,naravno...) i nakon toga je utisak više nego dobar...jednostavno, kočenje kao kod novog automobila...

Da napomenem i ukažem, a istovremeno se i zahvalim timu Japan Shop-a za profesionalnost, ljubaznost i kvalitet.Takođe, korektno svaki put se obračuna popust na radove za članove TcS.

Obradu diskova(onima kojima treba) svakako preporučujem da to urade kod Japan Shop i nećete se pokajati...

#45 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 24 October 2014 - 19:30

Hvala na preporukama, drago nam je da ste zadovoljni uslugom u našem servisu :)

#46 ivo

ivo

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 186 posts
  • Toyota Yaris

Posted 31 October 2014 - 22:09

Sve POHVALE za JAPAN SHOP  :thumbcool:  kao i uvek! :) Dosao u zakazano vreme, bez cekanja auto odmah na dizalicu. Uradjen mali servis, zamenjeni diskovi i paknovi (na koje je ukazano pre 4 meseca). Pre montiranja sve vrlo pedantno ocisceno. Proverene jos neke stvari na koje sam sumnjao i to je to (sve ok inace :) ).

Popust naravno uracunat (prijavljen prilikom zakazivanja i dolaska). Nemam reci.. sa Vama je lepse voziti Toyotu. :)

#47 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 03 November 2014 - 09:19

Hvala Ivo, zadovoljstvo je poslovati s tobom, kao i uvek :) Veliki pozdrav!

#48 Mr Nebojša

Mr Nebojša

TcS Team

• Validating
  • PipPipPip
  • 2981 posts
  • LocationČačak
  • GT86 & Celica GT4

Posted 16 November 2014 - 13:28

Moj rođeni stric je pre nekoliko dana pazario Yarisa 2. generacije. Na moju preporuku pregledao ga je Japan Shop servis u Beogradu.

Ovom prilikom prenosim ne svoje, već utiske svoga strica koji je oduševljen profesionalnošću, znanjem, iskustvom, tačnošću ljudi koji rade u Japan Shopu, ljudi koji su za njega pre svega ljudi.

Znam svog strica, jako je teško da neko ispuni njegove stroge kriterijume, ali ovaj servis (kao nijedan drugi do sada) je ostavio na njega snažan utisak do te mere da će svog Yarisa servisirati upravo u Japan Shopu koji je udaljen od njega nešto jače od 150km.

Još jedan pozitivan glas za Japan Shop koji će se jako brzo širiti i u udaljenom Čačku.

Samo tako nastavite, na pravom ste putu!

:japan4life:

#49 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 18 November 2014 - 22:38

Hvala, Nebojša :)

Kompletna ekipa u Japan Shop-u je, zaista, uvek na raspolaganju.

Ovde, na našoj temi, svi članovi mogu postaviti razna pitanja vezano za mehaniku i delove, na koja će biti odgovoreno u najkraćem roku.

Takođe, od sutra ću ja, kao predstavnik Japan Shop-a, dobiti pojačanje, i na sva pitanja postavljena u temi biće odgovoreno istog dana :)

Saradnja sa TcS je nedavno podignuta na jedan viši nivo, a povodom toga organizujemo akciju:

JAPAN SHOP POKLANJA ČLANOVIMA TcS BESPLATNU KONTROLU ISPRAVNOSTI VOZILA SA KOMPJUTERSKOM DIJAGNOSTIKOM I BESPLATNU ZAMENU ULJA I FILTERA ZA ULJE, U UKUPNOJ VREDNOSTI OD 1700 DINARA!

AKCIJA VAŽI DO 31.12.2014. GODINE UZ ČLANSKU KARTU TcS

Zakazivanje telefonom na broj 065/347-14-14!

Radno vreme: 09-17h

Subotom: 09-14h

Tc_S_JS.png

#50 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 18 November 2014 - 23:13

Lepe vesti, nema shta ;-)
@nebojsa, sada ti je jasno posle iskustva tvog strica zashto servisiram tamo pet automobila

#51 Mr Nebojša

Mr Nebojša

TcS Team

• Validating
  • PipPipPip
  • 2981 posts
  • LocationČačak
  • GT86 & Celica GT4

Posted 18 November 2014 - 23:19

Zato je TcS saradnju sa Japan Shopom produžio i ojačao.  ;)

#52 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 18 November 2014 - 23:24

Odlichno za sve nas
Samo jedna mala ispravka vasheg uvodnog teksta, servis klime se radi i na toyotama proizvedenim pre 2000god.

#53 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 18 November 2014 - 23:28

Mićo to važi samo za Toyotu :) retke su one koje imaju klimu pre tog godišta (tvoj karavan je specijal :) )
Da ne bi dolazilo do zabune, mašina je tako klasifikovana, ali sve može da se proba. Ako priključak odgovara, naravno da može (uspelo je na Golf III, 96.god.)

#54 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 03 December 2014 - 19:45

Jos jedno prijatno iznenadjenje u japan shop servisu  :) odradio sam servis na dva automobila, kupio neke sitnice u njihovom shopu i poshto je rachun preshao 20000 dinara sve platio karticom na tri mesechne rate bez kamate http://www.japanshop...ndex.php/akcije   :twothumbsup: osim toga uredno mi je obrachunat popust od 50%  :yes:  http://www.japanshop...d/26-preporuka.

uskoro cemo probati i novu mashinu za obradu diskova jer su na yaretu plochice vec pri kraju, isti sluchaj kao i kod @ zestonea nisu izdrzale ni punih 40 k km :(

#55 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 03 December 2014 - 20:45

Mićo to važi samo za Toyotu :) retke su one koje imaju klimu pre tog godišta (tvoj karavan je specijal :) )
Da ne bi dolazilo do zabune, mašina je tako klasifikovana, ali sve može da se proba. Ako priključak odgovara, naravno da može (uspelo je na Golf III, 96.god.)

Molim???!!!  :angry:  :angry: 

post-1184-0-56336500-1354305023.jpg

#56 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 03 December 2014 - 20:49

Mićo hvala mnogo! Neko ko nam poklanja toliko poverenja sve ove godine, i treba da ima najveće popuste :) Drago nam je da si zadovoljan :)

Liftmane, napisah retke, a ne da ih nema :D

#57 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 03 December 2014 - 20:56

Svejedno...ja sam iznenaDjen i uvreDjen :)

hqdefault.jpg

#58 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 03 December 2014 - 21:04

Hehe :)

#59 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 05 December 2014 - 21:10

Svejedno...ja sam iznenaDjen i uvreDjen :)

hqdefault.jpg

ha ha, ovo je bilo bash.... :D

@ jelena,

Neko ko nam poklanja toliko poverenja sve ove godine, i treba da ima najveće popuste :) Drago nam je da si zadovoljan :)

nije fora u tome, meni automobili moraju da budu uvek u top stanju jer ne znam da li cu sutra da krenem na put 1000+ km tako je sve prepushteno vama, kao shto reche za sve ove godine sve funkcionishe kao sat, imate kontinuitet u kvalitetu, dobro je shto pratite i ispratite sve napredke u radu i tehnologiji {pre svega mislim na novu mashinu za obradu diskova} pruzate kvalitet na nivou ovlashcenog servisa ako ne i bolji{  da se neko ne uvredi} po mislim najnizim cenama mogu reci u regionu. nisam zadovoljan nego prezadovoljan  ;)

hvala tcs-u shto je omogucio svojim chlanovima da imaju ovakvu privilegiju da servisiraju kola kod vas  :tcsflogo:

#60 novakno1

novakno1

the rock does not stop until I lose my licence

• Učlanjen
  • PipPip
  • 242 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis LB 1.8

Posted 06 December 2014 - 19:50

Ево и ја сам вас одабрао за сервис... (на основу овог форума, и Мићиних писања) и посетио и презадовољан... људима пре свега па мајсторима...

То је сервис при 201300км...

-уље и филтери

-обрада предњих дискова (на новој машини, по мени то изгледа баш добро (диск на додир))

-плочице (узео најбоље које сте препоручили) морам да кажем да имају тежак задатак поредим их са оригиналним први утисак нема разлике (пошто претходне нису биле скроз потрошене) не шкрипе не цвиле итд... следећи -задатак је да потрају и увек добро коче...

-кочионо уље промењено

-свећице

-провера и дијагностика (све ок)

Указано ми је да је ускоро време за промену пумпе и клинастог каиша... тако да ћемо се видети најкасније на пролеће...

Also tagged with one or more of these keywords: japans shop, japan shop co, servis, popust, toyota, obrada diskova, automehanika, autodijagnostika, limarsko, farbarski

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users