Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

Da li se članstvo u TcS isplati?

članstvo članarina toyota club serbia tojota klub srbija

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Mr Nebojša

Mr Nebojša

TcS Team

• Validating
  • PipPipPip
  • 2981 posts
  • LocationČačak
  • GT86 & Celica GT4

Posted 19 October 2013 - 21:35

Članovi,

ukoliko vam ne predstavlja problem da se malo raspišete, u ovoj temi to možete.Ja se iskreno nadam da ovde neće biti "off topic". :)
Mi (sa ove strane TcS-a) bismo voleli da imamo feedback o tome da li vam je se članarina u klubu ispatila i u kojoj meri?
Onaj koji želi može pisati i u ciframa, procentima ili na bilo koji drugi način koji mu odgovara.
Nama te informacije znače kako bi imali podsticaj da radimo još bolje, još jače. :)

Da li i za vas važi :ilovetcs: ?

#2 toyotafun

toyotafun

Toyota double fun

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd
  • MR 2

Posted 19 October 2013 - 21:54

ja ću prvi, jer mislim da sam prošao bolje od drugih.
po mojoj računici uštedeo sam oko 250 - 300 evra,
od popusta na delove, ruke, pranja i ostalih sitnica.

za one koji i dalje ne veruju imam sve račune (čuvam da znam šta je i kada radjeno)
i na njima piše popust.

#3 wazzuu

wazzuu

Racing Crew

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1829 posts
  • LocationNBG
  • Celica ST202, Yaris 1.0

Posted 19 October 2013 - 23:09

Ne znam koliko, ali mi se sigurno isplatilo samo na pranju u Steamu :)

Delove dok sam kupovao jos vise, naravno.

#4 markobg

markobg

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 551 posts
  • LocationZemun
  • Toyota Celica T23

Posted 19 October 2013 - 23:11

Tako simbolicna clanarina,ce se uvek isplatiti,ako je to uopste vazno pored svega ostalog sto nam TcS pruza,kao i druzenje sa sjajnim likovima sa foruma.Ja na clanarinu gledam kao podrzavanje TcS,za sve sto cini za nas i da nastavi sa dobrim radom.Pozdrav :toyo:

#5 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 20 October 2013 - 01:55

U svakom pogledu se isplati :) Materijalnom i još više i po meni bitnije upoznavanju ljudi koji dele ljubav prema automobilima :toyo: Razmeni iskustava, sticanju novih znanja i najvažnije druženju. Jedino što mi je žao što nema više aktivnih članova koji voze Yarisa mk 1 ali to nije do vas .

#6 salezli

salezli

gen. puk. 63. padobranska brigada

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1200 posts
  • LocationNovi Beograd, 63.(padobranski) blok
  • baby Celica T230 - al' kurata

Posted 20 October 2013 - 09:44

E izvinite, al malo mi degutantno da pricam na ovu temu. Obzirom da se iskreno osecam kao deo TcS-a, ispasce kao "hvalite me usta moja" ili "cigo hvali svog konja" :) .
Salu na stranu, ali zaista sta reci ,najsebicnije i samo materijalno gledano, nesagledivo je isplativo, cak i za one koji popuste za delove, ulja, servise, popravke, itd,(cak i samo jednu od pomenutih stavki), iskoriste jednom u godinu dana.
Druga stvar, koja se u materijalnom ne moze ni izraziti, niti platiti,a ni kupiti,su iskustva koja dobijamo i delimo medjusobno, po pitanju preporuka(servisa, delova, gde i kako sta uraditi), nista manje bitno(sta vise) gde nikad ne uraditi ili ne kupiti nista.Zatim pomoc, i saveti pri kupovini automobila, na sta obratiti paznju, neko je vec video auto pa usteda vremena i goriva za otici pogledati, itd, itd.
Poslednje, ali ne najmanje bitno, naprotiv, ovaj "sabirni centar" mentaliteta i profila ljudi, koji kako svojim vrlinama, tako i manama, cine ovu druzinu sarolikom, jedinstvenom i neponovljivom, a svaki susret, veci ili manji, tim pre extremno zabavnim.
Jedina je steta, sto nam tempo i nacini zivota ne dozvoljavaju da se cesce i opustenije srecemo. :)

'El sam opet objasnio???

PS-molim reziju za mali, mislim, stvarno mali off. Osim pehara za najispaljivaca cluba, pominje se i pehar za najduze postove :rofl:

#7 laci86

laci86

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 276 posts
  • LocationKovin
  • Toyota Corolla E90 XL

Posted 20 October 2013 - 10:46

Članstvo je pre svega tu da se podrži rad kluba. Ostalo je samo bonus... ;)

#8 salezli

salezli

gen. puk. 63. padobranska brigada

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1200 posts
  • LocationNovi Beograd, 63.(padobranski) blok
  • baby Celica T230 - al' kurata

Posted 20 October 2013 - 12:29

I zaboravih, ali kao odgovor na temu moze da posluzi i cinjenica da se broj clanova ne osipa, da je velika vecina jos uvek tu, i da se broj, ako ne rapidno raste, a ono ne smanjuje.

#9 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 21 October 2013 - 09:54

E izvinite, al malo mi degutantno da pricam na ovu temu. ....

+1, ako je vec neka statistika u pitanju I pravite anketu onda sam tu negde kao toyotafun, ne koristim popuste za pranje, benzin, jer to obavljam na mestima gde tcs nema ugovoren popust, sve obavljam u japan shopu, servisu I nabavku delova I servis I nemam nameru da menjam nesto sto valja ;)

Also tagged with one or more of these keywords: članstvo, članarina, toyota, club, serbia, tojota, klub, srbija

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users