Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

Ukraden auto

• Please log in to reply
59 replies to this topic

#1 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 29 December 2013 - 11:53

2002 Volkswagen Bora 1.9 tdi iz holandije | Polovni automobili
Noćas između 2 h i 9h ujutru ukraden auto iz oglasa ja sam vlasnik. Ukoliko neko slučajno primeti auto neka javi na telefone iz oglasa. Hvala na razumevanju

#2 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 29 December 2013 - 12:21

Dal si zvao za svaki slucaj Parking servis???

#3 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 29 December 2013 - 14:21

Sta je sa ovim kolima...mom zetu pre neki dan ukrali Boru ispred nosa....nadam se da ce biti dobrih vesti!

#4 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 29 December 2013 - 15:22

Naravno obaveštena policija i proverili su Parking servis, između ostalog. Ukraden ispred kuće.
Hvala Jelena JS na podršci

#5 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj
  • Carina E 1.6 AT190 & Corolla 1.3 E100

Posted 29 December 2013 - 15:29

U jbote... :blink: Iskreno, pre bih gledao po oglasima među delovima, nego li na ulici... Dolazio neko da gleda automobil?! Više mi liči na tipovanje, zato i pitam.

#6 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 29 December 2013 - 15:49

Gotovo je Do sada je već završio na otpadu. Gde će da ga raščereče u delove jb. Rekli su mi i u policiji da se ne nadam da će uspeti da ga pronađu.

#7 mahatma

mahatma

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1653 posts
  • LocationNovi Beograd
  • Honda Jazz 1.4 LS

Posted 29 December 2013 - 17:32

Au bedak :(

#8 Nessa

Nessa

TcS Team & Racing Crew

• Moderators
  • PipPipPip
  • 3528 posts
  • LocationBeograd
  • Celica 5th gen.

Posted 29 December 2013 - 17:32

Auuu :(

#9 Seba

Seba

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 984 posts

Posted 29 December 2013 - 17:46

Pa oni nista drugo ne ne znaju da kazu... :-(

#10 NenadRAV4

NenadRAV4

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1199 posts
  • LocationBeograd
  • Corolla ee90 1.3, RAV4 2.2 D4D

Posted 29 December 2013 - 18:12

Haos, a problem je sto se bas lako kradu, za oko 300e moze da se LEGALNO kupi sva oprema za tako nesto :(

Pre par godina jednom komsiji su ukrali golf 4 (sa zederom ili lavljom kandzom ne secam se (uspeo je da ga nadje preko nekih drugih veza), a takodje pre nekoliko godina drugom komsiji nisu uspeli da ukradu zbog zedera passat b5.5, ali su mu ga zato razlupali celog (valjda iznervirani)...

Dodatni problem je sto je bora najcesce u toj boji sa tim motorom, ako izuzmem nalepnicu na zadnjem staklu i kuku (sto se lako skida) nema nikakvih detalja (ostecenja itd) kojima se moze nekako prepoznati auto :(

#11 Đole

Đole

Samurai

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 647 posts
  • LocationBelgrade

Posted 29 December 2013 - 21:05

Uzas stvarno, ja znam bar dva drugara kojima su ukradeni automobili iz VW grupacije. Naravno nikada nisu pronadjeni :(

#12 Yikwo

Yikwo

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 272 posts
  • Toyota Celica 2.0 GTI 1990

Posted 29 December 2013 - 23:54

Pa sta ce drugo kerovi da kazu ...

Inace sto kaze Nasud, jel dolazio neko da gleda auto ?

#13 Zix

Zix

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 545 posts
  • LocationBeograd
  • Celica AT185 STI

Posted 30 December 2013 - 00:10

Strasno sta reci... :( Najvise se kradu Golfovi i Passati jer su i najtrazeniji za kupovinu ali i za delove,mom caletu su digli odavno Kadeta kada je auto imao oko 5.god,tada su oni bili popularni za kradju,sva sreca bili su neozbiljni lopovi koji su se vozili i na kraju ostavili kola u sumi inace ga nikad ne bismo nasli,a panduri su retardi,trazili smo ga cale i ja sami...A digli su i caletov Golf 2 sluzbeni kada je bio nov,lik ga je odvezo u Makedoniju i sredio ga kompet(alu felne,muzika,kuka,presvlake itd....)da se auto ne prepozna i panduri su ga nasli tek posle 1.god...jbg vlada divljastvo,svakako ako nesto slucajno vidim javljam naravno...

#14 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 30 December 2013 - 02:45

Kontaktirao sam sve svoje prijatelje pored TCS-a , Auto moto scenu, Auto Republiku, Alu Felne Gagi wheel Serbia,Taxi Pink,Moju Garažu, Peugeot Club Serbia... Nadam se da nisam nikoga izostavio da mi pomognu. Ono što je karakteristično na autu je blago ulubljno desno krilo (veličine oraha) iznad točka . Hvala svima na razumevanju i podršci

#15 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 05 January 2014 - 08:39

Haos, a problem je sto se bas lako kradu, za oko 300e moze da se LEGALNO kupi sva oprema za tako nesto :(

Pre par godina jednom komsiji su ukrali golf 4 (sa zederom ili lavljom kandzom ne secam se (uspeo je da ga nadje preko nekih drugih veza), a takodje pre nekoliko godina drugom komsiji nisu uspeli da ukradu zbog zedera passat b5.5, ali su mu ga zato razlupali celog (valjda iznervirani)...

Dodatni problem je sto je bora najcesce u toj boji sa tim motorom, ako izuzmem nalepnicu na zadnjem staklu i kuku (sto se lako skida) nema nikakvih detalja (ostecenja itd) kojima se moze nekako prepoznati auto :(

Na svakom autu se posle višegodišnje upotrebe vide tragovi korišćenja na bilo kojem njegovom delu. Nije mi problem da je prepoznam, Za sledeći put nabaviću od Salezlija dva Belgijska ovčara ;)

#16 NenadRAV4

NenadRAV4

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1199 posts
  • LocationBeograd
  • Corolla ee90 1.3, RAV4 2.2 D4D

Posted 05 January 2014 - 14:50

To jeste, ali ova spoljasnja ostecenja bi nama koji ne poznajemo auto pomogla da ga prepoznamo ako ga vidimo negde... Aj da te ne plasim za kuce, ali pre 10ak godina komsiji su ukrali tada novu mercedes e 320 iako je imao dva bas dobro dresirana vucijaka (uspavali ih strelicama) :(
Veruj mi barem ono sta sam ja cuo je da su to bas organizovani krimosi koji rade sa automobilima, imaju veze u policiji, carini svuda, samo lete stanovi itd Bas mi je drug pricao da neki u njegovom mestu koji rade to su sad skoro kupili 17. stan, Toliko o tome :angry:

#17 Yikwo

Yikwo

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 272 posts
  • Toyota Celica 2.0 GTI 1990

Posted 05 January 2014 - 18:14

@NenadRAV4
Sto se tice ove mecke , to je tada bio i vise nego pristojan plen ...kostao je i previse ...tako da su se ljudi eto iscimali i za vucijake i za sve ...
Ali veruj mi da je Piske imao neke kuce , ne bi im palo na pamet da ulaze da rizikuju ...nasli bi neku laksu metu ;)

Elem , usput ...prodajem stence Nemackog ovcara (Vucijaka) ostenjeni 29.11.2013 :)
Sacuvajte vase automobile ! , eto ga odmah biznis :D haha

#18 Milos CTS

Milos CTS

Racing Crew & TcS Team

• Moderators
  • PipPipPip
  • 9357 posts
  • LocationBeograd
  • Corolla E123 (2zz-ge) TSn

Posted 05 January 2014 - 18:38

Ima na forumu super mesto za oglase ;)

#19 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 05 January 2014 - 18:50

To jeste, ali ova spoljasnja ostecenja bi nama koji ne poznajemo auto pomogla da ga prepoznamo ako ga vidimo negde... Aj da te ne plasim za kuce, ali pre 10ak godina komsiji su ukrali tada novu mercedes e 320 iako je imao dva bas dobro dresirana vucijaka (uspavali ih strelicama) :(
Veruj mi barem ono sta sam ja cuo je da su to bas organizovani krimosi koji rade sa automobilima, imaju veze u policiji, carini svuda, samo lete stanovi itd Bas mi je drug pricao da neki u njegovom mestu koji rade to su sad skoro kupili 17. stan, Toliko o tome :angry:

Potvrđena priča sa više strana da se radi o organizovanim krimi grupama.
Yikwo ja bih se ipak odlučio za ove profi izdresirane kuce od Salezlia :)

#20 Nessa

Nessa

TcS Team & Racing Crew

• Moderators
  • PipPipPip
  • 3528 posts
  • LocationBeograd
  • Celica 5th gen.

Posted 05 January 2014 - 19:32

Sa njima ces odgovarati za ubistvo, seciranje i tranziranje u paketu :) Ali auto bi ostao na mestu, jos bi ga i oprali i ispolirali, sve zavisi kako bi Sale postavio dresuru.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users