Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

Ukraden auto

• Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 Yikwo

Yikwo

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 272 posts
  • Toyota Celica 2.0 GTI 1990

Posted 05 January 2014 - 20:01

Ma postavio sam cisto kao salu , na svu ovu muku :)
Jos ih ne prodajem , kada se odlucim da ih prodam postavicu u oglase ;)
A Nessa je upravu ...samo naucis Psa da ne uzima hranu od drugih i skoro da nema sanse da ti neko ugorozi bilo kakav posed ...e sad , jebiga, jedino da puca u njega necim...

Odosmo malo u off , ali ...

#22 salezli

salezli

gen. puk. 63. padobranska brigada

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1200 posts
  • LocationNovi Beograd, 63.(padobranski) blok
  • baby Celica T230 - al' kurata

Posted 05 January 2014 - 21:10

Josh malo off-a... izvnite, nisam mog'o da izdrzzim :angry:
@Yikwo-negde,u nekom postu, na ovom forumu, postoji moje "izlaganje" na temu Nemachki ovchar-Vuchijak... da se ne ponavljam, ako mozesh I ako te ne mrzi iskopaj je, I ljubi te brat, nemoj u oglase stavljati, "vuchijake", poshto ne postoje.
A I to se ne radi tako (kad ti vecc otkrivam tajne zanata),da ih uchish da ne uzimaju hranu od drugih... dijametralno suprotno... svi drugi su hrana, onda kad zasluze I ti im to dozvolish :D
A onda vishe muva jednim udarcem- svojina sachuvana, kuce na'ranjene, I ne odgovaras ni za shta od onog shto je pomenuo @Nessa...josh dobijesh I diploma za doprinos radnoj kinologiji. :ph34r:

#23 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 06 January 2014 - 00:20

To jeste, ali ova spoljasnja ostecenja bi nama koji ne poznajemo auto pomogla da ga prepoznamo ako ga vidimo negde... Aj da te ne plasim za kuce, ali pre 10ak godina komsiji su ukrali tada novu mercedes e 320 iako je imao dva bas dobro dresirana vucijaka (uspavali ih strelicama) :(
Veruj mi barem ono sta sam ja cuo je da su to bas organizovani krimosi koji rade sa automobilima, imaju veze u policiji, carini svuda, samo lete stanovi itd Bas mi je drug pricao da neki u njegovom mestu koji rade to su sad skoro kupili 17. stan, Toliko o tome :angry:

Attached File  vw bora 1.9 tdi nl 009.jpg   54.44KB   20 downloadsAttached File  vw bora 1.9 tdi nl oštećenje 1.jpg   12.39KB   20 downloadsAttached File  vw bora 1.9 tdi nl oštećenje.jpg   13.79KB   19 downloads
Jedino što sam uspeo da izvučem iz raspoloživih fotografija

#24 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 06 January 2014 - 00:26

Meni ne treba pas..da ga uhvatim na delu sam mogu da ga rastrgnem istog momenta... Koliko su puta obijali i jednom ukrali caletovog Golfa II, da toliko srdzbe imam u sebi da ne znam sta bi im radio, tako da znam kako ti je. Jedino sto je spasilo auto je sigurnosni prekidac..nema alarma koji moze da bude bolji od obicnog prekidaca

#25 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 06 January 2014 - 00:32

Povremeno, kada nemam posao bavim se uvozom automobila. Što bi se reklo sitan igrač.

#26 NenadRAV4

NenadRAV4

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1199 posts
  • LocationBeograd
  • Corolla ee90 1.3, RAV4 2.2 D4D

Posted 06 January 2014 - 02:39

Attached File  vw bora 1.9 tdi nl 009.jpg   54.44KB   20 downloadsAttached File  vw bora 1.9 tdi nl oštećenje 1.jpg   12.39KB   20 downloadsAttached File  vw bora 1.9 tdi nl oštećenje.jpg   13.79KB   19 downloads
Jedino što sam uspeo da izvučem iz raspoloživih fotografija

Jos sam primetio da je malo cvrknuto na zadnjem desnom cetvrtpanelu (ili kako li se vec kaze) izmedju branika i panela, a ako se ne varam desna sajtna je takodje kod suvozaca lupnuta odozdo... A za cudo skoro nisam video neku boru ni na nekom parkingu ni po gradu

Meni su jugica pokusavali da ukradu nekih 5 puta, a nemam nikakvu zastitu na njemu, vec puka sreca :)
Sad ga vala drzim otkljucanog i niko da ga odveze...valjda zato jer sam mu izvadio motor :lol:

#27 Med

Med

Member

• Forumaš
  • PipPip
  • 111 posts
  • LocationNovi Sad
  • Corolla E12 1.6 2004

Posted 06 January 2014 - 10:24

Zao mi je ali i ja bih rekao da je tipovano. Ne moze general da bude pametan posle bitke.....osecam da je neko ko je gledao ta kola (kao 'kupac). Na licu mesta vidi da li je ugradjen neki alarm ili nije, sve pod maskom da
vidi motor, unutrasnjost....a kod kola koja nisu registrovana jedino gde moze da proveri je tamo gde su ostavljena. Tako da zna sve...i mesto i kola i vreme...oce moj prijatelj iz Bg da kupi isto fauve. Ja samo okrenuo ocima....

Da i ja odem malo u off: pise neka vest na netu kako se u Bg klinci kao 'bacaju' pred kola i traze odstetu. Pa kupio bi kameru pa makar onu najjeftiniju za 2000 a onda ....'jebesh psa - cuvaj se gazde' tretman!

#28 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 06 January 2014 - 15:02

Jos sam primetio da je malo cvrknuto na zadnjem desnom cetvrtpanelu (ili kako li se vec kaze) izmedju branika i panela, a ako se ne varam desna sajtna je takodje kod suvozaca lupnuta odozdo... A za cudo skoro nisam video neku boru ni na nekom parkingu ni po gradu

Meni su jugica pokusavali da ukradu nekih 5 puta, a nemam nikakvu zastitu na njemu, vec puka sreca :)
Sad ga vala drzim otkljucanog i niko da ga odveze...valjda zato jer sam mu izvadio motor :lol:

Da ne bi došlo do zabune i radi izbegavanja bilo kakvog nesporazuma.Lepo si primetio sa slika sa oglasa da je desna sajtna veoma blago ulubljena (bez oštećenja farbe) ali na zadnjem desnom delu nema nikakvih oštećenja niti ogrebotina.

#29 NenadRAV4

NenadRAV4

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1199 posts
  • LocationBeograd

Posted 06 January 2014 - 22:20

Verovatno je tako onda fotografija ispala, izvinjavam se

#30 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 07 January 2014 - 23:48

Piske, molim te promeni u uglasu auto je ukraden, zbunjuje malo tekst, prodajes auto a na kraju pise ukraden..kao da prodajes ukraden auto.....Izmeni u Auto MI je ukraden, javite mi ako ga vidite da ga neko prodaje ili da se vozi

#31 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 08 January 2014 - 14:19

Hvala Liftman. Promenio sam tekst oglasa

#32 Med

Med

Member

• Forumaš
  • PipPip
  • 111 posts
  • LocationNovi Sad
  • Corolla E12 1.6 2004

Posted 11 February 2014 - 13:46

Ima li kakvih novosti?

#33 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 11 February 2014 - 14:59

Još uvek ništa. Odlazim povremeno do Mup-a da se raspitam. I dobijam uvek isti odgovor javićemo vam ako se nešto otkrije u vezi kradenog automobila.

#34 Med

Med

Member

• Forumaš
  • PipPip
  • 111 posts
  • LocationNovi Sad
  • Corolla E12 1.6 2004

Posted 15 February 2014 - 21:57

:(

#35 bojanJS

bojanJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 95 posts
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 20 November 2014 - 17:57

Stara je tema, nov sam na forumu pa reko da je osvezim i podelim sa vama svoja bolna secanja na Audi A4...

U noci izmedju 22-23 jula 2009 ukraden mi je sa parkinga u Trgovackoj uluci ispred Maxija kod broja 10, Audi A4 karavan 02 god 2.5 TDI...Od tog dana ni traga ni glasa od auta... Kupio sam ga na auto placu Domico na cukarickoj padini preko puta crkve...Dobio sam samo jedan kljuc i nisam imao zastitu osim alarma... Bio je u planu zeder ali zakasnio nsam... Imam samo dve slike od njega, bili smo ja i jelena na driftu u Pozarevcu i tamo smo ga slikali...

ldefHR.jpg

z1WPZM.jpg

#36 NenadRAV4

NenadRAV4

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1199 posts
  • LocationBeograd

Posted 20 November 2014 - 18:10

Ukucaj na youtube "turbo decoder" (oko 700e), a onda na recimo aliexpress-u "vag immo tool" (20e), pogledaj na youtube i kako radi taj immo tool. Tad ces videti koliko je auto bez zastite lak plen.

#37 bojanJS

bojanJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 95 posts
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 20 November 2014 - 18:33

Tek kad su mi ukrali ja sam shvatio neke stvari... Sve sam to video uzivo posle jer sam pricao sa raznim ljudima ako tako mogu da ih nazovem... Sta sam sve cuo i saznao sta se sve radi.... Ljudi zive od toga...

#38 NenadRAV4

NenadRAV4

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1199 posts
  • LocationBeograd

Posted 20 November 2014 - 18:41

Na zalost jeste tako, vag grupacija je maltene na vrhu liste ukradenih vozila kod nas. Em su trazeni (pre svega kao delovi) em se lako kradu.
Osiguraj tojotu barem izmestanjem obd-a...

#39 bojanJS

bojanJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 95 posts
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 20 November 2014 - 18:55

Ima ona izreka "ko se mlekom izgori taj i jogurt duva"... sad kupujem i sigurosne srafove za felne

#40 Yikwo

Yikwo

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 272 posts
  • Toyota Celica 2.0 GTI 1990

Posted 21 November 2014 - 16:35

Ma ako ga neko tipuje ne pomaze ti ni da ga vezes lancima za ogradu...

Pre neko vreme dok sam se vozio autobusom cuo sam pricu vozaca istog...njemu su ukrali nekog passata (ne znam tacno koji model i godiste) i to iz dvorista njegove kuce...
Covek se jednog jutra probudio kad ima sta da vidi...auta nema, dvokrilna vrata dvorista bukvalno skinuta sa "sarki" i mehanizma za otvaranje i bacena na zemlju, a pas stoji u dvoristu kao da se nista nije desilo...

A toliko se ide u krajnost da su caletovom kolegi bukvalno iz garaze izvukli auto, dok je on spavao...

Zato kazem ako ga neki "profi" tipuje,sigurnosni srafovi ti ne pomazu ama bas nista

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users