Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

Ukraden auto

• Please log in to reply
59 replies to this topic

#41 bojanJS

bojanJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 95 posts
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 21 November 2014 - 16:48

A najjace je bilo kad sam otisao u mup cukarica da prijavim kradju, usao kod nekog inspektora, stariji covek, i lepo mu ja sve ispricao i kad me ispracao na vrata, potapse me po ramenu i kaze: sine ne sekiraj se mnogo, ti da si ziv i zdrav, kola ces da kupis... Tek posle nekoliko dana, kad sam se malo raspitivao o ukradenim kolima, bilo mi je jasno sta mi je rekao...

#42 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 21 November 2014 - 17:40

Najjaca prica....nas lik odavde a zivi u Belgiji....svake godine dolazi ovde i pocelo pakovanje u kola...naravno svaki cm3 mora da se iskoristi..i tako taman dok je isao u kucu po poslednju turu (ispred kuce dvoriste) vraca se dole ...nema auta :). Auto uvek zakljucava, nisam siguran da li je imao alarm....

auto kupio od nekog penzosa tamo B5.5 150KS karavan...auto otisao za 3min...Sumljaju na nase bande da su ga tipovali i da su poceli da rade sa kamion-pauk.

Al mislim o cemu mi da pricamo kada iz Fabrike kradu novog Passata...ili je to samo dodatni marketing

#43 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 21 November 2014 - 22:18

kazu....."nisi chovek ako ne uspesh da otvorish i upalish taj auto za 1.45 min" e sad da li je to tachno ili ne ne znam ali znam da su golfa dvojku za manje od 1 minuta otvarali i uspeli da odvezu  :huh:

interesantan link...

http://www.thecarexp...tech-car-theft/

#44 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 21 November 2014 - 22:31

A Yugo sa 1dinar

#45 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 21 November 2014 - 22:38

jbga, znam za  sluchaj kako je chovek pokushao da zashtiti svoj auto.. zashio je gomilu udica za pecanje na neku presvlaku-cebe i to je uvek prebacivao preko vozachevog sedishta kada napusti auto, ali onih vecih udica, valjda za somove, jednom mu se lopov "upecao" i nije mogao da mrdne iz kola, golf trojka je bila u pitanju, da stvar bude gora odgovarao je jer je naneo teshke telesne povrede tom lopovu.....ali ideja uopshte nije losha  :D

#46 pex77

pex77

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 635 posts
  • LocationVelika Plana
  • Toyota Yaris 1.3 Linea Luna

Posted 21 November 2014 - 22:52

E, to za dinar je tačno . Imali smo Yugišu kome su se vrata i gepek otvarali polomljenim ključem, a imao je poseban ključ za paljenje. U nedostatku ključa otvarali smo ga pomoću novčića ili šrafcigera.
A koliko tek ima urbanih legendi o otvaranju golfa !

#47 pex77

pex77

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 635 posts
  • LocationVelika Plana

Posted 22 November 2014 - 11:25

Brat mi je pričao o čoveku koji je došao u Policijsku stanicu da prijavi da mu je ukraden Volvo. Ne znam koji Volvo, ali nije ni mnogo mator, a nije ni najnovija generacija. U stanici su mu inspektori odmah rekli da nema šanse, bilo šta drugo da je vozio, verovali bi, ali Volvo ni slučajno. Šta je u stvari bilo. Čovek je prethodno veče imao pijanku, i posle prve kafane, nije hteo da vozi nego je seo sa ortacima u kola i redom obilazili ostale birtije. U medjuvremenu je došlo do prekida filma, i kad se probudio sećao se samo kafane u kojoj je bio na kraju. Patrola je našla auto ispred prve kafane i kad su mu rekli gde je auto nadjen, polako je počeo da sklapa kocke.

#48 pex77

pex77

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 635 posts
  • LocationVelika Plana

Posted 22 November 2014 - 11:48

Po izveštajima iz policije, na meti sem VW grupacije, najviše se kradu Reno Clio, Megan i Pežo 206. Japanci nešto nisu aktuelni. Pu, pu da ne čuje zlo .

#49 Milos CTS

Milos CTS

Racing Crew & TcS Team

• Moderators
  • PipPipPip
  • 9357 posts
  • LocationBeograd
  • Corolla E123 (2zz-ge) TSn

Posted 22 November 2014 - 13:53

Krade se ono što je najmasovnije tako da su Japanske marke mirne još uvek

#50 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 22 November 2014 - 18:42

Meni je Yaris stajao na istom parkingu gde je Bojanu ukraden audi, od 4 popodne do 4 ujutru, otkljucan, sa torbom punom stvari i svim dokumentima, i kada sam dosla do auta, bukvalno mi nista nije falilo... Verujem da smo sigurni, mi koji vozimo Toyotice :)

#51 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 22 November 2014 - 19:50

ne budite previshe sigurni....

Attached File  DSC00110.JPG   26.25KB   19 downloads

neki magarac je pokushao da mi obije auto pre dve-tri godine u javnoj garazi, u kolima nije bilo apsolutno nishta, chak ni cd "na izvolte" koji i kakav motiv je bio nemam pojma, da li je hteo auto da krade ili pretura po kolima :angry:  u bravi je nadjen polomljen vrh od makaza...

Attached File  2012-06-06 19.18.40.jpg   73.65KB   19 downloads

#52 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 22 November 2014 - 19:51

1:1.000.000 :D

#53 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 22 November 2014 - 19:58

jeco...

1:1.000.000 :D

je i da mi kradu benzin iz karavana, i 1:1.000.000 je da rezervoar za njega pasuje samo za njega pa se naruchuje sa drugog kraja planete i cheka mesec dana .... :D  jbga, utrefi se ponekad bad luck  :lol: ali realno uvek mora neshto, za sve ove godine vozeci japance ovo su smeshne stvari ;)

#54 jelenaJS

jelenaJS

Newbie

• Forumaš
  • Pip
  • 71 posts
  • LocationBeograd
  • Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 22 November 2014 - 19:59

Kazem ti ja da je tvoje karavance specific :)

#55 Milos CTS

Milos CTS

Racing Crew & TcS Team

• Moderators
  • PipPipPip
  • 9357 posts
  • LocationBeograd
  • Corolla E123 (2zz-ge) TSn

Posted 22 November 2014 - 20:31

Mićo ti si bio dva puta jedan u milion tako da si sada miran ;)

#56 GoForit

GoForit

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 946 posts
  • LocationZvezdara
  • Auris ADE 150L

Posted 22 November 2014 - 20:36

Ostaje jos samo...

Attached Files

#57 Dusan

Dusan

TcS sveštenik

• Forumaš
  • PipPip
  • 208 posts

Posted 22 November 2014 - 21:54

Ipak vi zakljucavajte autice.nema veze sto su toyote.

Ukradu i jednu toyotu u milion,e a ta milionita je bila MOJA.

Sad je zakljucavam na tri nacina,pa neki put ni sam ne mogu da je otvorim :P :lock:

#58 Mića

Mića

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 4317 posts
  • LocationBeograd
  • wheeler route 1.7

Posted 22 November 2014 - 21:58

ipak nisam 1 u milion  :D

secam se tog divljashtva shta su radili i kako su je demolirali  :(

#59 dzvini

dzvini

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3814 posts
  • LocationBeograd, Chukarichka Padina
  • Corolla TS '02

Posted 22 November 2014 - 23:52

Imam 2 dobra drugara koji su kupili novu Daciu Sandero...i ostali bez njih, ispred svojih kuca/zgrada im nestale ove godine (Cerak i Skojevsko naselje), nikada nisu nadjene, placene su im dodushe koliko toliko kasko odshtete...panduri im rekli da ne ochekuju da se nadju kola, verovatno su odmah u delove ili na Kosovu zavrshila :/

#60 Yikwo

Yikwo

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 272 posts
  • Toyota Celica 2.0 GTI 1990

Posted 05 December 2014 - 03:47

Sto se japanaca tice ...malo pre sam na HCS forumu pisao na slicnu temu pa ovde cu samo da c/p

Juce nesto oko 23:30 mi se desila situacija da me panduri na semaforu bukvalno preseku i blokoraju put...i izlaze oni traze dokumenta tamo vamo,sta vise onako drsko i bezobrazno...na kraju mi rekose da je u tom kraju ukraden isti accord kao moj pa proveravaju i pozelese mi prijatno vece :)

E ako je istina to sto mi je rekao(a pritom kad sam mu davao dokumeta nisam mu dao saobracajnu nego samo licnu i vozacku) znaci da se ipak desavaju da pokupe i hondu...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users