Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

CCH - Corolla Club Hungary - Skupovi

• Please log in to reply
151 replies to this topic

#41 toyotafun

toyotafun

Toyota double fun

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd
  • MR 2

Posted 24 February 2014 - 21:35

24 i 25 maj je Novi Sad- Mišeluk ponovo posle 5 godina pauze. Tako da meni svi drugi datumi odgovaraju.
Što se tiče prasenceta 1 maj je četvrtak i biće haos svuda. ili subota 3 maj ili nedelja 4 maj.
pošto obično svi putuju možda je bolje ostaviti za 11 maj. to su moji predlozi.

#42 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City
  • Bugatti Veyron...ali shhhh nemoj nikom da kazes

Posted 07 March 2014 - 16:44

Predlog onda za odlucivanje 10.5 ili 17.5 ???

Da sto pre odlucimo i da damo nas predlog Madjarima kako bi bila konacna odluka kada da se ide na skup

#43 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj
  • Carina E 1.6 AT190 & Corolla 1.3 E100

Posted 07 March 2014 - 17:02

Prema sadašnjim planovima, meni svejedno da li je 10. ili 17. maj...

#44 laci86

laci86

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 276 posts
  • LocationKovin
  • Toyota Corolla E90 XL

Posted 07 March 2014 - 21:55

Takođe. Koliko uopšte ljudi planira da ide?

#45 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 07 March 2014 - 22:02

Po ovome sto smo pricali vam foruma ..... 4-5 kola i jos nekoliko koji ne znaju da li ce svojim autom...

Ja nisam mislio jos da pravimo spisak jer do polovine Maja uvek nesto moze nekom da iskrsne pa sam mislio da pocnemo da pravimo spisak tak tamo kad udjemo u April

#46 toyotafun

toyotafun

Toyota double fun

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd
  • MR 2

Posted 08 March 2014 - 21:39

17 maj 2014 godine osvanuo je lep i sunčan. ispred arene se okupilo na desetine toyota koje su pošle na skup u madjarsku...ispratile su ih hiljade fanova mašući toyota zastavicama i pijući
kafu iz šolja koje su poklanjali članovi kluba. u madjarskoj su nas dočekale madajrice i poneki zaljubljenik u toyota vozila. nije bilo zastavica ali meni se nekako zakačiše neke tangice za antenu.
nemam pojma odakle su. skup je bio tradicionalno dobar i eto nas iduće godine opet...

#47 Đole

Đole

Samurai

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 647 posts
  • LocationBelgrade

Posted 08 March 2014 - 22:10

Sjajan scenario, bilo bi lepo kada bi tako nesto u praksi izveli :)

#48 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 09 March 2014 - 19:37

Its a official...

Dobio sam potvrdu da je Veliku prolecni skup u Madjarskoj 17.05.

K`o da smo trazili :)

Cim oni zapocnu temu dacu link pa vidite sta i kako ...Postovacu i linkove sa njihovih proslogodisnjih CorOlimijada (kako oni nazivaju jednu od atrakcija sa njihovog skupa) pa mozda i mi oformimo tim da pokazemo da ima i boljih u tom takmicenju ;)

#49 toyotafun

toyotafun

Toyota double fun

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd
  • MR 2

Posted 09 March 2014 - 20:34

Ja pomalo gledam u budućnost,
ali sada sam saznao da mogu da vidim,
čak 2 meseca unapred...

#50 Našud

Našud

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3445 posts
  • LocationStari kraj
  • Carina E 1.6 AT190 & Corolla 1.3 E100

Posted 09 March 2014 - 21:06

Me happy! Bilo bi lepo kada bi se ispoštovao i naš prolećni skup, tradicionalno u aprilu, pada se tada dogovorimo u detalje?!

#51 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 09 March 2014 - 21:49

Eh tada...pa il tada il neki mini skup, svejedno.... A i ovaj put bi valjalo nesto poneti na poklon ljudima....

I da podsetim za one koji se neckaju....Posto sam vec bio, video.. znam gde je najjeftini smestaj (koji se inace nalazi u samom centru dve ulice od Dunava ;)) sta treba obici na brzinu i videti (to uglavnom svako zna i bez mene) gde ici u kupovinu (a imaju Spar, Tesco, Metro, Bauhause, Lidl....shoping centre koliko hoces i ostale ) gde je najbolja hrana, gde je najjeftinije gorivo (cene varijaju i do 10 din po litri) i gde kupiti vinjetu...

#52 Đole

Đole

Samurai

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 647 posts
  • LocationBelgrade

Posted 11 March 2014 - 20:15

Ucha za vodicha ! :D

#53 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 25 March 2014 - 18:17

Ostao sam duzan za slike vezano za sam hostel, nisam puno slikao a u sustini, komfor je odlican, usluga dobra, cena po meni koretktna. Dvokrevetna za jednu noc je 34e a za dve noci 44e. Stim sto smo mi imali u nasoj sobi jos jedan krevet koji je bio dole a nasi kreveti su bili na kao spratu.

Posted Image

Plafon je otprilike na 5m visine pa su se dosetili i podeli sobu da gore budu kreveti za spavanje a ispod kupatilo. Na "spratu" je visina oko 1.9m, ali posto se tamo samo spava i ostavi par sitnica nema potrebe za veci prostor.

E da, koliko su nam rekli sve je renovirano i okreceno u razne boje predprosle godine

Posted Image

Ulaz u ceo kompleks, to je nekada bila neka drzavna zgrada iz komunistickog doba koja je pola pretvorena u Dom a pola u Hostel

Posted Image

Posted Image

Kuhinja vise kao cajna kuhinja nego gde neko kuva ceo dan...jer pored toliko dobrih mesta za jelo i poznatih mesta brze hrane (npr McDonalds ima u svakoj drugoj ulici) kuhinja je samo da se kuva kafa, cuva nesto u frizideru i podgreje iz njega. Ispred je terasa sa pogledom na parking hostela (koji se dodatno placa 8e/dan) i drugi deo prelepe zgrade za koju nemam sliku. Parking ispred hostela se placa parking kao kod nas a vikendom je besplatno parkiranje.

Inace u cajnoj kuhinji su i dva racunara za Internet, a u svakoj sobi ima free WiFi

Posted Image

Posted Image

Najmanje vremena ce se provesti u hostelu jer zaista Budimpesta ima dosta toga da ponudi,
Bez navigacije da niko nije krenuo jer engleski slabo ko zna ili veoma slabo, pre puta cu ostaviti adrese vaznih lokacija i onda navigacija te samo navodi.

Za sve drugo ko hoce da pita nek pita jer mozda sam i nesto prevideo da dodam vezano za put,. Sada ce April i polako da pravimo spisak ljudi ko sve ide kako bi se na vreme rezervisale sobe i javilo Madjarima ko sve dolazi zbog hrane.

Naravno, ko nadje jeftiniji smestaj neka se javi, jer kao sto rekoh vazno je samo da se prespava, a ne koliko zvezdica ima hotel

#54 toyotafun

toyotafun

Toyota double fun

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd
  • MR 2

Posted 25 March 2014 - 23:10

danas čujem, da su madjari izglasali zakon ,da ne smeš nikoga da slikaš, ako nemaš njegovu dozvolu.
znači ni na ulici, ako slikaš bilo šta. vrlo čudan zakon.
podseća na one zakone po svetu:
1.u oklahomi ako žena vozi auto ispred njega mora da trči muškarac i maše crvenom zastavom
2. u kini je zakonom zabranjeno da spasavate nekoga ko se davi jer smatraju da mu je to sudbina
itd...

#55 Đole

Đole

Samurai

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 647 posts
  • LocationBelgrade

Posted 25 March 2014 - 23:55

Smor a? ne mozemo da manijacimo kao na sajmu :)

#56 wewerica

wewerica

BBQ Master & Racing Crew

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1996 posts
  • LocationBeograd
  • Corolla E90 4AGE inside

Posted 26 March 2014 - 17:29

Dozvolu?
Usmenu ili pismenu? :)

#57 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 06 April 2014 - 22:39

danas čujem, da su madjari izglasali zakon ,da ne smeš nikoga da slikaš, ako nemaš njegovu dozvolu.
znači ni na ulici, ako slikaš bilo šta. vrlo čudan zakon.

Ovo sam ostao duzan.....javio mi se odmah Pacsker posle tvoje izjave i rekao da ovo nije istina. Rekao sam mu da on to kaze ovde da ne bude rekla-kazala, ali eto....

Smor a? ne mozemo da manijacimo kao na sajmu :)

O, da....

#58 Liftman

Liftman

TcS Uča

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3610 posts
  • LocationGotham City

Posted 07 April 2014 - 21:17

Kao sto sam pre pricao sa nekoliko ljudi, hteli smo da na njihovom skupu se oduzimo domacinima sa nasim rostiljem. Kada sam to rekao Pacscer, doneli su odluku da zele potpuno da nas ugoste i da na zele da nas nikako zamaraju sa rsotiljem. Hoce da uzivamo u potpunosti i da se samo druzimo. Podsecam da su spremili mnogo zanimljivih igara, tzv CorOlympiadu. Za nas posebno prave GULAS i mnogo razlicitog mesa, sto pecenog sto kuvanog, otprilike bice par kazana za gulas i ostalo meso... Vidi slike sa prve strane kako je to izgledalo na proslim skupovima.

Jos dosta drugih informacija stize iz Madjarske tako da ovih dana pravimo tacan spisak ko sve ide i imacemo najverovatnije jedno iznenadjenje iz Madjarske za nas skup u Kragujevcu ;) ...Ali o tome u drugoj temi

#59 laci86

laci86

Member

• Učlanjen
  • PipPip
  • 276 posts
  • LocationKovin
  • Toyota Corolla E90 XL

Posted 08 April 2014 - 10:36

Idem sigurno, ali ne verujem da ću svojim kolima. Još ću videti...

Da počnemo:
1. Liftman
2. Laci86
3. ...

#60 toyotafun

toyotafun

Toyota double fun

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd
  • MR 2