Jump to content

Dragi forumaši,

TOYOTA club Serbia forum će ostati aktivan i funkcionalan do daljnjeg.
Forum će raditi normalno bez ikakvih prekida u kontinuitetu.

Dobrodošli na forum!

P.S.
Nakon registracije, napravite novu temu u sobi Parking kako bi ste se predstavili. Tada otključavate pristup svim ostalim sobama i temama foruma.

Photo

komunalna policija

• Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 MikSa

MikSa

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 2168 posts
  • LocationZvezdara
  • TOYOTA COROLLA GTI AE92 4AGE REDTOP SMALLPORT

Posted 23 April 2016 - 23:35

ovako ti lepo zakace za briisac i ako se nejavis u roku od 8 dana u Mekenzijevu salju na kucnu adresu u mom slucaju PO i onda umesto 2500  platis 5000 ili ako neplatis blokada na registraciji,pa kad platis dodjes da registrujes ;)

Attached File  images.jpg   5.98KB   7 downloads

#42 Japanautofan

Japanautofan

Member

• Forumaš
  • PipPip
  • 252 posts
  • Toyota Corolla E11 1.6 1998.god. benzin-tng

Posted 24 April 2016 - 09:40

Citam temu i razmisljam koja je prednost nas sto zivimo u centru u manjim gradovima :) Pored toga sto skoro nista ne radi i nigde nema posla eto jedne male prednosti :D Da samo vidite gde se sve parkira kod mene (pa pola ulice parkira na travnjak) ,po kolovozu pesaci idu kao po trotoaru .....ali dobro nema "previse" automobila i saobracaja. Mogu samo da zamislim sta bi se desilo ovde kad bi nekome ispred sopstvene kuce pisali kaznu a mali grad i skoro svi se znaju :D Jedna stvar me zanima ? Sta se desava ako na primer skinete tablice i nepropisno parkirate ? Kako i da li stize kazna(osim pauka,to se ne racuna :P ) ? Ono sto Miksa kaze vazi i za druge gradove ne samo BG Kada vide drugo registraciono podrucije "eto kazne" Kako kod komunalne tako i kod one druge policije. Valjda neki "lokalpatriotizam" bem li ga a bonus se mora ispuniti :D

#43 dzvini

dzvini

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 3814 posts
  • LocationBeograd, Chukarichka Padina
  • Corolla TS '02

Posted 24 April 2016 - 10:20

Jednostavno vide na nalepnici odakle je auto a ako nemaš ni tablice ni nalepnice auto ne sme da stoji na saobraćajnici pa ga odnesu :D
Drugar ovde u BG ima dva auta pa jedan vozi svaki dan a drugi nije ni registrovao. Ima tablice i nalepnicu ali istekle pa dobija par puta godišnje obaveštenje zakačeno za auto da ga registruje ili pomeri sa javne površine ili će ga odneti...

#44 Japanautofan

Japanautofan

Member

• Forumaš
  • PipPip
  • 252 posts

Posted 24 April 2016 - 11:26

Strašno mi to zvuci. Kao da je sve podredjeno šišanju vozaca tj.vlasnika automobila. Pocevsi od preskupe registracije,osiguranja,
akciza,kazni....Kod mene ispred zgrade stoji auto od pokojnog komsije sa sve tablicama i nalepnicom vec nekoliko godina...Moj (tj ćaletov) Zaporozec je devedesetih stajao godinama ispred zgrade takodje....ps:Ne bavim se politikom niti me zanima da ne bi ispalo da ovo pisem zbog toga! :D

#45 Piske

Piske

Advanced Member

• Učlanjen
  • PipPipPip
  • 1930 posts
  • LocationBeograd
  • Bmw E36 320i

Posted 24 April 2016 - 12:26

Nije ni u svim malim, manjim mestima sjajna situacija, daleko od toga. Maltene ceo Pirot ti je pretvoren u parking zonu . Barem tako je bilo pre pet godina kada sam poslednji put bio u Pirotu.

#46 Japanautofan

Japanautofan

Member

• Forumaš
  • PipPip
  • 252 posts

Posted 24 April 2016 - 12:45

Bas tako Piske. Kod mene je isto bilo price (cak su flajere delili) da se pravi parking zona. Ulozili bi par kila farbe da pojacaju crte na vec postojecim parkinzima i poceli sa naplacivanjem.Zaposlili direktora i par ljudi.... A da i pauk bi bio kupljen. Vec sve bilo isplanirano i to u gradu od nepunih dvadesetak hiljada stanovnika. Srecom "neko" sprecio :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users